wtorek, 29 maja 2012

Najciekawsze sklepy 2012 według The Cool Hunter

Sklep Contact Lens - Tel Aviv, Izrael
 zaprojektowany przez  Lee-Ran Shlomi Gidron z Miss Lee Design. w Tel Aviv.
Sklep ten sprzedaje wyłącznie soczewki kontaktowe.

Sklepy Kurt Geiger - Londyn
Sklep flagowy znajduje się na 198 Regent Street we wschodnim Londynie.


Szkło, lustra, dominujące kolory czerni, bieli i czerwieni składają się na całość tego sklepu i pozwalają łatwo wybijać się produktowi jakim są BUTY.
Kolejny sklep, cztery tysiące stóp kwadratowych, to szaleństwo luster krążących wokół masywnych kręconych schodów.Sklep ten otrzymał nagrodę Retail Week 2011, za najlepsze pomieszczenie roku.

Sklep Flagowy Spicy Color - Seul, Korea


Myśl przewodnią tego sklepu " joy. play. love." oddają mocne kolory, które tworzą klimat placu zabaw o lekkim zabarwieniu stylu retro.
Lody, jogurt, balony, ciasteczka i gumiżelki- atmosfera obiecuje nam coś pysznego, odrobinę błahego i może nawet troszkę niegrzecznego.

Flagowy butik Dawid Webb - Nowy Jork. 


Zaprojektowany przez architekta Petera Pennoyera wraz z projektantką wnętrz Katie Ridder butik wygląda jak rezydencja lub seria salonów. Ceny sprzedawanych tu produktów zaczynają się od $4,000. Dlatego pomieszczenia je otaczające muszą być zarówno luksusowe jak i intymne. 
Sklep z Oliwą z oliwek, TA-ZE - Kanada


 Czystość i szlachetność jakości sprzedawanego produktu ma podkreślić minimalizm zaprojektowany we wnętrzu ulokowanego w Toronto butiku przez grupę Burdifilek. Kierują nią Paul Filek oraz Diego Burdi. 
 Ta-ze znaczy po turecku świeży. Firma stawia na tradycję w produkcji oleju. Produkty pochodzą z sześciu prowincji Aegean, części Turcji. 
Kliknij w zdjęcie, żeby zobaczyć w dużym formacie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz