niedziela, 7 czerwca 2009

TW Moda Forum Concept Store


Szukając informacji na temat VM, możecie trafić na link :

http://www.vmonline.pl/co-gdzie-kiedy/details/10-i-kongres-mody-odz-28-maja-2009-r,

gdzie znajdziecie zapowiedź pierwszego w Polsce kongresu mody odbywającego się w Łodzi.

Jak widać po ilości ogłoszeń na stronie „imprez” dla VM'ów jest mało albo wcale. Spotkanie na które ja się wybrałam odbywało się w ramach Fashion Philosophy Fashion Week Poland. Nie było oficjalnie ogłaszane.

TW Moda Forum Concept Store odbyło się między 1 a 3 czerwca. Oczywiście w Łodzi.

Ja pojawiłam się tam już pierwszego dnia wraz z innymi głodnymi wiedzy VM'ami.

W skrócie:

Jak piszą sami organizatorzy TW Moda Forum Concept Store, to projekt realizowany we współpracy magazynu branży mody TextilWirtschaft Moda Forum i jego partnerów. Pierwszy w Polsce showroom- to ok. 70m2, z ofertą mody męskiej i damskiej, który ma posłużyć jako inspiracja dla przeprowadzenia serii warsztatów na temat prawidłowej aranżacji miejsca sprzedaży i witryny itd. Prezentacja tego sklepu odbyła się właśnie w tych dniach.

Jeśli chodzi o sam showroom, to bardzo się cieszę, że powstał. Mam jednak nadzieję, że następnym razem powali mnie pomysłowość projektantów, którzy je wykonają. Jak na razie, było to fajnie zorganizowane pomieszczenie z manekinami i rzeczami zaprojaktowanymi przez młodych projetkantów.


Organizatorom dziękuję za możliwość uczestniczenia w eventcie i życzę powodzenia w dalszych projektach, które mam nadzieję, niedługo znowu się odbędą.


Na temat samego seminarium napiszę w następnym poście.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz